|
No cóż.
Muszę się wychłodzić, podpaliłem się tym drugim miejscem ..... i już myślałem o mistrzostwie ..
!
nie gramy źle ale brakuje wykończenia.
Teraz trzeba powalczyć z Podbeskidziem - Może dać pograć połówkę jakiemuś Klariciowi ?
Może jeszcze będzie szansa powalczyć o puchary .. jeśli nie to też płakał nie będę.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|