|
Nie chcę mi się szukać, ale w tej chwili idealnie pasowałaby tutaj okładka z Faktu po meczu Polska- Ekwador.
Wiem, że Smuda nigdy nie był orłem taktyki, ale gdy graliśmy na dwóch defensywnych pomocników i ze skrzydłowymi, gra wyglądała znacznie lepiej. Pora podjąć męską decyzję i posadzić kogoś z dwójki Garguła/Stilić na ławie - to identyczny typ zawodnika.
Innym tematem jest Broziu, gra na poziomie kreta na Żuławach, zawsze o krok spóźniony. Inna kwestia, że sędzia mu zabrał dziś sytuację sam na sam, ale jakoś nie mam pewności, czy by coś z tego było.
Oczywiście w meczu z PBB nie ma szans na w miarę normalne zestawienie, nie zagrają za kartki Bunoza i Guerrier.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|