d napisał(a):

|
Możemy zastanawiać się powoli nad kadrą i założeniami na 14/15.
|
To chyba jasne jakie będą

już czekam na wywiad/konferencję przed okienkiem na której lub w którym Jacek stwierdzi, że za magiczne 1,5 roku wszystko wróci do normy, ale na razie zaciskanie pasa
