Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 05.04.2014, 19:00
d napisał(a):Wyświetl post
Możemy zastanawiać się powoli nad kadrą i założeniami na 14/15.
To chyba jasne jakie będą już czekam na wywiad/konferencję przed okienkiem na której lub w którym Jacek stwierdzi, że za magiczne 1,5 roku wszystko wróci do normy, ale na razie zaciskanie pasa
Odpowiedz cytując