Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4661
Stary 05.04.2014, 13:57
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Tak wiem, to że jest tam paru nazwijmy to zamożniejszych nie zmienia faktu, że taka forma rozrywki jak lanie się po mordach poza salą treningową to rozrywka dla plebsu. W "klubie" są nawet całkiem kasiaści - zazwyczaj manipulujący sfrustrowanymi gówniarzami w imię tylko i wyłącznie interesu i utrzymania swojego stanu majątkowego. Ile wiem na ten temat to moja sprawa, być może więcej niż ci się wydaje ( z czego wcale nie ejstem dumny bo oznacza to ni mniej ni więcej tylko to, że w jakimś tam stopniu jestem tym gównem ubabrany). I właśnie dlatego, że coś tam wiem to już "nie kupuję" tego. Zresztą nawet gdyby ktoś mnie obnażył jako totalnego ignoranta w tym temacie to w zasadzie w świecie "białych ludzi" byłby to tylko komplement.
Po twoich wpisach wnioskuję ,że wiedzę czerpiesz z dziennika polskiego albo innej interii a zgrywasz tu mega kumacza w tej dziedzinie. łysy ci płaci za to co tu wypisujesz? Bo walczysz na tym forum jak mało kto
Odpowiedz cytując