rafkur napisał(a):

|
Tak wiem, to że jest tam paru nazwijmy to zamożniejszych nie zmienia faktu, że taka forma rozrywki jak lanie się po mordach poza salą treningową to rozrywka dla plebsu. W "klubie" są nawet całkiem kasiaści - zazwyczaj manipulujący sfrustrowanymi gówniarzami w imię tylko i wyłącznie interesu i utrzymania swojego stanu majątkowego. Ile wiem na ten temat to moja sprawa, być może więcej niż ci się wydaje ( z czego wcale nie ejstem dumny bo oznacza to ni mniej ni więcej tylko to, że w jakimś tam stopniu jestem tym gównem ubabrany). I właśnie dlatego, że coś tam wiem to już "nie kupuję" tego. Zresztą nawet gdyby ktoś mnie obnażył jako totalnego ignoranta w tym temacie to w zasadzie w świecie "białych ludzi" byłby to tylko komplement.
|
Po twoich wpisach wnioskuję ,że wiedzę czerpiesz z dziennika polskiego albo innej interii a zgrywasz tu mega kumacza w tej dziedzinie. łysy ci płaci za to co tu wypisujesz? Bo walczysz na tym forum jak mało kto