|
Dla mnie to typowy mecz na remis,1:1 czy 2:2.
Widzew u siebie to nie sa ogorki do bicia,do tego dla nich to bedzie walka na noze o kazdy punkt.My wiadomo jak gramy na wyjazdach,a remis to juz bedzie jakis postep.
Wdg mnie szanse na przelamanie mielismy z Zaglebiem,ktore poza 2 akcjami i ostatnimi 5 minutami to zagralo padline.
Dzis juz bedzie duzo trudniej.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 05.04.2014 o godz. 12:45.
|