kibic12 napisał(a):

|
Uważam, że uda nam się wygrać ten mecz. .
|
Uda albo się nie uda. I tak co kolejkę.
Wisła od 1.01.2013 wygrała na wyjeździe 4. mecze w Ekstraklasie. Średnio wychodzi wygrana raz na 4 miesiące. Takie są realia. Od 16 miesięcy 4 wygrane to tylko o 1 zwycięstwo w Ekstraklasie więcej niż ma GKS Bełchatów... Tylko, że Bełchatów (zanim spadł z ligi) zdążył w tym okresie w Ekstraklasie rozegrać 8 spotkań, natomiast Wisła miała już 21 "szans na sukces".