Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4651
Stary 05.04.2014, 10:31
Proszę Cię naucz sie czytać ze zrozumieniem.Ja .......e FraMat Ciebie naprawdę nie da się już czytać!
Jako moderato jesteś żenujący i przynosisz wstyd kibicom Wisły
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując