South napisał(a):

|
Umiesz czytać ze zrozumieniem ? Nikt nie próbuje Ci udowodnić, że zabijanie jest ok. Kolega pokazał tylko, że w innych krajach, zwłaszcza na gloryfikowanym zachodzie dalej są race, awantury itd., czasem nawet w większym stopniu niż w naszym kraju. Tyle, że u nas próbuje się udowodnić, że przez odpalenie racy na stadionie poziom piłki jest jaki jest, a fanatycy są największą zmorą klubów i właściwie też kraju.
|
Czyli uważasz, że i u nas powinny byc na stadionach awantury, bitwy, kamiene rzucane w gości, ustawki, walka z użyciem noży, podpalenie stadionu, obrzucanie piłkarzy całym dostępnym arsenałem i co tam jeszcze?
Naprawdę, niektorzy to mają argumenty!
Bo tam się biją to można i u nas.
Bo tam rzucają to i u nas powinno być wolno.