Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4649
Stary 05.04.2014, 10:25
South napisał(a):Wyświetl post
Umiesz czytać ze zrozumieniem ? Nikt nie próbuje Ci udowodnić, że zabijanie jest ok. Kolega pokazał tylko, że w innych krajach, zwłaszcza na gloryfikowanym zachodzie dalej są race, awantury itd., czasem nawet w większym stopniu niż w naszym kraju. Tyle, że u nas próbuje się udowodnić, że przez odpalenie racy na stadionie poziom piłki jest jaki jest, a fanatycy są największą zmorą klubów i właściwie też kraju.
Czyli uważasz, że i u nas powinny byc na stadionach awantury, bitwy, kamiene rzucane w gości, ustawki, walka z użyciem noży, podpalenie stadionu, obrzucanie piłkarzy całym dostępnym arsenałem i co tam jeszcze?
Naprawdę, niektorzy to mają argumenty!
Bo tam się biją to można i u nas.
Bo tam rzucają to i u nas powinno być wolno.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując