Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4648
Stary 05.04.2014, 08:05
Grantar napisał(a):Wyświetl post
To że w innych krajach giną ludzie przez kiboli bandytów nie jest dla mnie piknika argumentem .... aby na to zezwalać w Polsce.
Jeśli ktoś tu ma wyprany mózg to na pewno nie ci którzy wolą stadiony bez zadym i ofiar.
wyraz Polska proponuje pisać z dużej litery

Umiesz czytać ze zrozumieniem ? Nikt nie próbuje Ci udowodnić, że zabijanie jest ok. Kolega pokazał tylko, że w innych krajach, zwłaszcza na gloryfikowanym zachodzie dalej są race, awantury itd., czasem nawet w większym stopniu niż w naszym kraju. Tyle, że u nas próbuje się udowodnić, że przez odpalenie racy na stadionie poziom piłki jest jaki jest, a fanatycy są największą zmorą klubów i właściwie też kraju.
Odpowiedz cytując