szprotson napisał(a):

Jeśli prawdą jest że jest spółdzielnia by utrzymać ŻWidzew kosztem Ruchu i jego braku licencji oraz braku licencji dla Łecznej, to pewnie wygramy żeby nie było podejrzeń
|
Brak licencji dla Łęcznej nie powinien mieć nic do rzeczy. Jeżeli Łęczna nie wejdzie, to wejdzie następna drużyna I ligi. Żeby Widzew utrzymał się kosztem Ruchu, musiałby wskoczyć na przedostatnie miejsce w normalnej, sportowej tabeli.