Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 04.04.2014, 20:32
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli prawdą jest że jest spółdzielnia by utrzymać ŻWidzew kosztem Ruchu i jego braku licencji oraz braku licencji dla Łecznej, to pewnie wygramy żeby nie było podejrzeń
Brak licencji dla Łęcznej nie powinien mieć nic do rzeczy. Jeżeli Łęczna nie wejdzie, to wejdzie następna drużyna I ligi. Żeby Widzew utrzymał się kosztem Ruchu, musiałby wskoczyć na przedostatnie miejsce w normalnej, sportowej tabeli.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując