Gwiaździsty napisał(a):

|
Tylko za Petrescu piłkarze potrafili dosłóownie zabiegać na śmierć przeciwnika a u Smudy poruszają się jak muchy w mazi. Zresztą nie porównujmy tych dwóch trenerów bo Smuda do Petrescu ma się Fiat 126 p. do Alfa Romeo.
|
Dlaczego w takim razie Petrescu został zwolniony?
ps. przypomnę Ci że w niektóre kluby mają zarzuty za sezon 05/06....
Smuda jest prostakiem, wie to każdy, ale nie róbmy z tych trenerów co byli jakichś Bogów. W których to meczach zabiegaliśmy przeciwników?