Temat
:
[29 kolejka] Widzew Łódź - Wisła Kraków, 5 kwietnia, sobota, godz.18.00
Wyświetl pojedynczy post
kibic12
Junior Member
Od: 02.2014
Offline
#
19
04.04.2014, 20:00
Uważam, że uda nam się wygrać ten mecz. Wraca Głowacki,więc obrona się wzmocniła. Jak się przełamie Brożek to będzie dobrze.
kibic12
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic12
Znajdź inne posty napisane przez kibic12