Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 04.04.2014, 19:41
Naszym problemem od kilku spotkań nie są tyły tylko przód. Jak długo nie zaczniemy stwarzać zagrożenia po tych naszych klepach, tak długo będą problemy z wynikami. Na nasze szczęście Widzew gra dosyć "otwarty" futbol, lubi wyjść do przodu większą ilością zawodników, więc może uda się to przeciwko nim wykorzystać i wyjść z szybszym atakiem. Trzeba przyznać, że atak pozycyjuny nam po prostu nie idzie i stąd problemy z wynikami na wiosnę. Najwięcej bramek strzelaliśmy po przechwytach, nawet wiosną z Cracovią w ten sposób wywalczyliśmy 3 punkty. Ponieważ teraz rywale cofają się bardzo głęboko na własną połowę i nie angażują dużej liczby zawodników w ataki, nie mamy z czego strzelać bramek - ani nie mamy ludzi w szesnastce, bo Brożkowi brak startu, a nikt inny w pole nie wchodzi, ani nikt nie próbuje uderzyć sprzed szesnastki, bo wszyscy chcą skonstruować akcję po której wjedziemy z piłką do bramki. Liczę, że akurat z Widzewem uda się trochę nastrzelać ze względu na ich sposób gry i pozycję w tabeli, ale nawet pogrom raczej nie będzie oznaczał znalezienia lekarstwa na nasze problemy.
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
Odpowiedz cytując