Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 04.04.2014, 19:36
Brożek musi się przełamać. Dla dobra swojego i drużyny!
Jeśli znów przyjdzie nam oglądać to co przez ostatnie mecze, czyli góra jeden, dwa strzały w światło bramki, to chyba się czerstwą bułką potnę.

Wymęczone zwycięstwo, jedna fuksiarska bramka i kopania przez 90 min. to będzie kontynuacja padliny (już nie mówię o porażce, czy remisie po 0).

Tylko przekonujące zwycięstwo, co najmniej różnicą 2 bramek. No ale pisać, czy mówić to se można....
What's new?

Odpowiedz cytując