|
Meczu nie oglądam, zerknąłem tylko na wynik. Jednak zastanawiam się, jak to jest, że Podbeskidzie ciągle jedzie na karnych. Normalność, szczęście, nadzwyczajna skrupulatność sędziów, a może trzeba wysunąć jakąś teorię spiskową?
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
|