|
Stilić - nie sądzę.
Problem ze Smudą mają tzw. "szybkościowcy", choć akurat Sarki wydaje się lepszy niż jesienią. A na pewno trochę zyskał ostatnio w oczach Smudy w porównaniu z meczami w zeszłym roku.
Stilić zaś do sprinterów nigdy nie należał, poza tym wie, jak trenować u Smudy, żeby było ok.
|