Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2078
Stary 04.04.2014, 16:04
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Niestety, to co napisałem było na trzeźwo i całkowicie rozmyślnie. Kurz ujął istotę sytuacji, ja dodam tylko, że nieuzasadniona wiara że można wstawić kogokolwiek za nielubianego/bez formy piłkarza jest po prostu głupia.
Nadal twierdzę, że można.
Nie z nadzieją, że będzie lepiej, bo to faktycznie głupie, ale z pewnością, że nie będzie gorzej.
Bo to, co pokazał w Lubinie Brożek to było jedno wielkie NIC.
Ani jednego poprawnego przyjęcia piłki, ani jednego odegrania, ani jednego strzału. ZERO.
Mógłbyś Ty, wolfy, wyjść na boisko i miałbyś takie same statystyki w tym momencie (chyba, że czegoś nie wiem...)

wolfy napisał(a):Wyświetl post
"Skąd wiesz że nie odpali?" - pytają niezorientowani w temacie. Bo tak ocenił trener i nie mam żadnych dowodów, że jest inaczej - odpowiadam.
I jak widzisz, ja nie zadaję takiego pytania.
Ile razy jeszcze mam pisac, żebyś zrozumiał, co mam na myśli?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując