Pisałem, że Bednarzowi pogarsza się z dnia na dzień. Bednarz doszedł do wniosku, ze nas przezyje na Wiśle

A Osuch chce takich stadionów ja w.....Europie

. No to trzeba go wysłać do Grecji lub Włoch, tam sie nałyka w jednym meczu tyle dymu ile na Zawiszy nie zdąży przez cały okres swojej bytności.
Najśmieszniejsze jest to, ze te dwa durnie chyba funkcjonariuszami MSW będą zapełniać stadiony dajac im darmowe bilety.