Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4638
Stary 04.04.2014, 15:26
Tylko, że Legia z tego co pamiętam wybrała trochę inny tryb protestu. Oni pojawiali się na trybunach i sukcesywnie szydzili ze swojego właściciela. Z jednej strony nabijali kabzę, z drugiej obrzydzali trochę widowisko .
My chyba wybraliśmy radykalniejszą część , bardziej ryzykowną, ale chyba adekwatną do sytuacji , bo nie szykuje się realne wzmocnienie drużyny porządnymi kopaczami, więc myślenie o tym, że wypleni się "kiboli" a ściągnie konsumentów jest skrajnie naiwne moim zdaniem
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 04.04.2014 o godz. 15:31.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując