Gwiaździsty napisał(a):

Jestem pewny, że będą próby powołania przez Bednarza, od nowego sezonu tzw. "grupy dopingującej", rekrutującej się z łamistrajków. Liderzy tej grupy podobnie jak na filmie, nie będą robić tego bezinteresownie. Zapewne będzie super obniżka cen właśnie na sektor C aby propagandowo pokazać, że oto nastepuje zamiana kibiców na Wiśle, a reżimowe usłużne media zrobią z Bednarza nowego Władcę Pierścieni.
Determinacja łysego będzie wzrastać z każdym upływającym dniem sprzedaży karnetów. Wizja ciągłego dodruku darmowych voucherów zburzy mu wtedy spokój i będzie się łapał różnych pomysłów. Nawet z obdzieleniem nimi garnizonu prewencji.
Osuch w Bydgoszczy już zawyża propagandowo frekwencję, pewnie Bednarz zacznie robić to samo.
|
Na Legii ITI robiło dokładnie to samo,
Więcej - podobnie walczyli na forach kosmiczni wojownicy z kibolami.
To wszystko pozwala być dobrej myśli.