Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4636
Stary 04.04.2014, 14:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jestem pewny, że będą próby powołania przez Bednarza, od nowego sezonu tzw. "grupy dopingującej", rekrutującej się z łamistrajków. Liderzy tej grupy podobnie jak na filmie, nie będą robić tego bezinteresownie. Zapewne będzie super obniżka cen właśnie na sektor C aby propagandowo pokazać, że oto nastepuje zamiana kibiców na Wiśle, a reżimowe usłużne media zrobią z Bednarza nowego Władcę Pierścieni.
Determinacja łysego będzie wzrastać z każdym upływającym dniem sprzedaży karnetów. Wizja ciągłego dodruku darmowych voucherów zburzy mu wtedy spokój i będzie się łapał różnych pomysłów. Nawet z obdzieleniem nimi garnizonu prewencji.
Osuch w Bydgoszczy już zawyża propagandowo frekwencję, pewnie Bednarz zacznie robić to samo.
Na Legii ITI robiło dokładnie to samo,
Więcej - podobnie walczyli na forach kosmiczni wojownicy z kibolami.

To wszystko pozwala być dobrej myśli.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując