Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2075
Stary 04.04.2014, 14:38
huberix napisał(a):Wyświetl post
A ty skąd możesz wiedzieć, że reszta jest słabsza ? Sam wiesz jakim człowiekiem jest Smuda i znając go, gdyby tu przychodził np. Reus czy Robben- mówiłby że musi wywalczyć sobie miejsce w składzie ciężką pracą na treningach i mozolnym wprowadzaniem do drużyny.
Wystarczy spojrzeć an Frania : na jesieni wygrywaliśmy po 3-0 z Piastem czy Widzewem - Burdenski cały mecz na ławce, nie wszedł nawet na ostatnie 10 minut przy stanie 3-0 w dodatku na własnym obiekcie gdy ten był jeszcze naszym atutem. Wiosna-gramy na WYJEŹDZIE z dobrą ekipą Oresta, prowadzimy marne 1-0 i wchodzi Fabian. Rozumiem, że może nie było wtedy innego zawodnika ale po jakiego ..Pana robił zmianę. Więc, siedzenie na ławce u Smudy nie jest łatwe.
Wie to Smuda, ja nie muszę. Nie dorabiajmy do tego dodatkowych teorii. Gdybyśmy mieli perełki w rezerwach, już by ich tu nie było albo, jak Chrapka, widzielibyśmy je w podstawowym składzie. Osiągnięcia Małego i Stolarskiego w nowych drużynach na razie potwierdzają trzeźwość oceny naszego trenera, więc nie szukajmy dziury w całym.

W tej całej sytuacji nie jest smutne to, że Smuda nie wprowadza świeżej krwi, przerażający jest fakt, że utrzymujemy zawodników, którzy są o klasę lub dwie gorsi niż Brożek zupełnie bez formy i po kontuzji.
Odpowiedz cytując