|
Dokładnie. Pisałem o tym, że jak coś udowodnią BOR-owcom, czyli powiedzmy niedopełnienie obowiązków to powinien beknąć za to ich przełożony, a nawet minister. Podobnie ma się rzecz z wywiadem i ABW, które przygotowywały od strony wywiadowczej obie uroczystości.
Z tym, że trzeba pamiętać, że swoi siebie nie będą sądzić co wiemy dobrze po śledztwie ws. Nangar Khel, czy ws. CASY, gdzie zarzuty niby postawiono, a i tak później wszystko rozeszło się po kościach. Zresztą te wszystkie śledztwa na styku cywilno-wojskowych na całym świecie kończą się zamiataniem sprawy pod dywan. Nie trzeba dawać wielu przykładów, ale wiemy jak kończyły się śledztwa ws. Guantanamo, czy Abu Ghraib.
Nawet słynne "więzienia CIA" mimo tego, że już zostały prawie zweryfikowane to dalej temat rozmywa się ile da, bo ani nasza władza, ani Jankesi nie chcą wziąć tej sprawy na siebie. Czekają na przedawnienia, a do tego brakuje 5 lat jak dobrze liczę.
Powód: byk
Ostatnio edytowane przez emj10 : 04.04.2014 o godz. 14:00.
|