wiesniak84 napisał(a):

moze maja placone?
|
A może to urok osobisty (L)ysego? Ale faktycznie coś jest na rzeczy, dawno tu mnie nie było, a widzę, że klakierzy Jacusia wyrastają niczym grzyby po deszczu. W sumie bilet za kilka pochlebnych komentarzy na forum to niezły deal.