|
Powrót Głowackiego powinien ustabilizować nieco rozkołysaną obronę.
Jak na nasze podwórko mamy niezłych technicznych pomocników.
Głównie mam na myśli trójkę Chrapek - Garguła - Stilic.
Z przodu Paweł Brożek który obecnie jest cieniem samego siebie.
Jednak jak mu spadnie piłka pod nogi to może uda mu się ją wreszcie posłać do bramki?
W końcu nie zapomina się od tak z dnia na dzień jak się gra w piłkę.
Widzew będzie walczył, w pamięci mam tutaj mecz choćby z Lechem gdzie grali fatalnie, przegrywali dwoma bramki i nic nie zapowiadało, że ten mecz zremisują. Wyszarpali remis, po indywidualnych błędach lechitów.
Liczę na kilka świetnych piłek z drugiej linii które pomogą wygrać ten mecz.
Postawiłem pieniądze na Wisłę bo Widzew to ostatnia drużyna tabeli, gramy nie tak znów tragicznie i bukmacherzy płacą nieźle (dwa złote za postawioną złotówkę).
|