Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4812
Stary 04.04.2014, 12:13
Dokładnie Pablo, ja właśnie kompletnie nie rozumiem po co ciągłe wyciągają argumentu "teoria zamachu". Przecież chodzi o przebieg postępowania i ogólnie stosunek naszych władz do sprawy a nie o szukanie przyczyn katastrofy.

Wyobraźmy sobie że Air Force One rozpieprza się dajmy na to w Nowej Zelandii. Czy ktoś przy zdrowych zmysłach wyobraża sobie że Ameryka czeka kilka lat na wrak samolotu nie mówiąc o tym że ma utrudniony dostęp do akt śledztwa

Jeśli ktoś wierzy że taki scenariusz jest możliwy to sorry, ale nazwać takiego idiotą to przyzwoitość.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując