63.5 Kg napisał(a):

|
Podziwiam ze tyle lat po tej katastrofie sa ludzie którzy nadal wierza w teorie zamachu...
|
nie ma problemu , międzynarodowa komisja bada wrak, czarne skrzynki, przeprowadzamy rzetelne ekshumacje, wyjaśniamy kilkanaście tajemniczych zgonów okołosmoleńskich,dowiadujemy się o czym tusk gawędził wesoło z putinem na molo, ustalamy odpowiedzialność takich arabskich, klichów, sikorskich, ustalamy gdzie był komorowski 10 .04.10( są różne wersje) , odzyskujemy monitoring z Okęcia, Smoleńska,potwierdzamy zeznania Wosztyla itd......., a potem już nie wierzymy ok?