Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4810
Stary 04.04.2014, 11:08
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Podziwiam ze tyle lat po tej katastrofie sa ludzie którzy nadal wierza w teorie zamachu...
nie ma problemu , międzynarodowa komisja bada wrak, czarne skrzynki, przeprowadzamy rzetelne ekshumacje, wyjaśniamy kilkanaście tajemniczych zgonów okołosmoleńskich,dowiadujemy się o czym tusk gawędził wesoło z putinem na molo, ustalamy odpowiedzialność takich arabskich, klichów, sikorskich, ustalamy gdzie był komorowski 10 .04.10( są różne wersje) , odzyskujemy monitoring z Okęcia, Smoleńska,potwierdzamy zeznania Wosztyla itd......., a potem już nie wierzymy ok?
Odpowiedz cytując