Gwiaździsty napisał(a):

|
Była tutaj przez moment dyskusja o tym jak to piłkarze maja grać a nie zajmowac sie tym co sie dzieje na trybunach, wg. życzenia Bednarza. Taki model nam proponuje dając do zrozumienia w zaowalowany sposób przestrogę dla piłkarzy, którzy chcieliby innych relacji z kibicami. A jak to wygląda w najlepszej lidze świata:
|
Czekaj czekaj, chyba nie chcesz mi powiedziec ze powinnismy brac przyklad z obecnej sytuacji kibicowskiej w... Anglii?!