Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26226
Stary 04.04.2014, 09:05

Nagrania rozmów kandydata PiS - nazywane przez media "taśmami Wilka" lub "taśmami prawdy" - pojawiły się w internecie przed II turą ubiegłorocznych wyborów prezydenckich w Elblągu. Anonimowa osoba zamieściła je pod tytułem "Przepraszam za PiS".


Cytat:
"Wszystkie wypowiedzi nie są ciągłe, są wyreżyserowane, wspomagane przez nie zawsze wierny dubbing tekstowy. Pliki są poskładane z mniejszych plików. Także plik czwarty o nazwie "Wywiad z Jerzym Wilkiem" nie jest ciągły i został zrealizowany po znacznych modyfikacjach reżysera dźwięku i obrazu" - czytamy w ekspertyzie "taśm Wilka" dokonanej przez biegłych dla Sądu Okręgowego w Elblągu. Portal niezalezna.pl dotarł do dokumentu i prezentujemy najważniejsze jego fragmenty.
http://niezalezna.pl/53736-kto-wyrez...pinie-bieglego

Tak jest na każdym kroku......
Hej Nasz TS !!