Nagrania rozmów kandydata PiS - nazywane przez media "taśmami Wilka" lub "taśmami prawdy" - pojawiły się w internecie przed II turą ubiegłorocznych wyborów prezydenckich w Elblągu. Anonimowa osoba zamieściła je pod tytułem "Przepraszam za PiS".
Cytat:
|
"Wszystkie wypowiedzi nie są ciągłe, są wyreżyserowane, wspomagane przez nie zawsze wierny dubbing tekstowy. Pliki są poskładane z mniejszych plików. Także plik czwarty o nazwie "Wywiad z Jerzym Wilkiem" nie jest ciągły i został zrealizowany po znacznych modyfikacjach reżysera dźwięku i obrazu" - czytamy w ekspertyzie "taśm Wilka" dokonanej przez biegłych dla Sądu Okręgowego w Elblągu. Portal niezalezna.pl dotarł do dokumentu i prezentujemy najważniejsze jego fragmenty.
|
http://niezalezna.pl/53736-kto-wyrez...pinie-bieglego
Tak jest na każdym kroku......