Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4624
Stary 04.04.2014, 08:58
palikot napisał(a):Wyświetl post
Czy ja ciebie przypadkiem kiedyś już nie skompromitowałem?
Wyrastasz jak spod ziemi i znowu prowokujesz. Tylko po co? Mało ci?
"Gdzie konia kuli tam żaba nogę podstawiała" - na głębsze odniesienie się do tekstu cię nie stać Nie zdziwiłem się - do tego potrzeba IQ większego niż do podpalenia racy.

Dyskusja, jeśli to co się tu odbywa odważnie by tak nazwać, zatacza kolejne kółko, argumenty i stanowiska powtarzane są po raz kolejny.
Bednarz osiągnął co chciał - wyeliminował kłopotliwych kibiców ze stadionu, część wyeliminowała się sama. Oczywiście w obu grupach są też normalni kibice - "gdzie drwa rąbią .....".
Takie fakty.
Sądzę, że Bednarz i klub były i są gotowe na taki scenariusz więc hasła "nigdy z kibicami nikt nie wygrał" są z kategorii tzw. życzeniowego myślenia.
Odpowiedz cytując