Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4617
Stary 03.04.2014, 23:29
Zamknijcie już ten temat albo zakończmy dyskusję. Nie ma szans na porozumienie. "Starły się" dwa zupełnie inne światy. Jedni cenią bardziej widowisko sportowe drudzy atmosferę, jednym bardziej przeszkadza decyzja o zakazach klubowych Bednarza i lojalki a mniej race a innym na odwrót. Tu nie ma w ogóle żadnej płaszczyy, na której moglibyśmy się porozumieć. Ten temat zawsze będzie stykowy. Pogadać to sobie możemy na temat gry, zbiórki na akcję charytatywną czy pomnik Reymana, o konflikcie Bednarz-kibice już wszystko zostało powiedziane w tym temacie i nikt nikogo ani trochę nie przekona.
Albo wygra jedna strona albo druga i zwycięscy beda pisali dalszą historię trybun na R22 - chociaż ta opcja bednarzowska (mogę z małej litery bo przymiotnik!) to chyba zbyt obszernej historii nie byłaby w stanie stworzyć.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując