Wit.Ek. napisał(a):

Obys się nie zdziwił wielu moich znajomych wiesz jak zareagowało na bojkot SKWK ? Decyzją o kupnie biletów na środek E czyli prawie najdroższych biletów.
Bojkot jest na rękę Bednarzowi bo może powiedzieć za pośrednictwem GW i innych mediów "U nas nie ma kiboli a bezpieczeństwa strzeże Policja. Jesteśmy klubem dla rodzin a nie kiboli więc na prawdę warto przyjść"
Bojkot SKWK może mu też ułatwić szukanie sponsora bo dla sponsora nie tylko ilość się liczy ale przede wszystkim kto jest odbiorcą reklamy.
|
Tak właśnie myślałem, że pojawili właśnie się tacy, co na przekór bilety kupili a normalnie to by nie przyszli...
kilka kolejek i frekwencja wróci do normy...