Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4611
Stary 03.04.2014, 22:53
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Obys się nie zdziwił wielu moich znajomych wiesz jak zareagowało na bojkot SKWK ? Decyzją o kupnie biletów na środek E czyli prawie najdroższych biletów.

Bojkot jest na rękę Bednarzowi bo może powiedzieć za pośrednictwem GW i innych mediów "U nas nie ma kiboli a bezpieczeństwa strzeże Policja. Jesteśmy klubem dla rodzin a nie kiboli więc na prawdę warto przyjść"

Bojkot SKWK może mu też ułatwić szukanie sponsora bo dla sponsora nie tylko ilość się liczy ale przede wszystkim kto jest odbiorcą reklamy.
Tak właśnie myślałem, że pojawili właśnie się tacy, co na przekór bilety kupili a normalnie to by nie przyszli...
kilka kolejek i frekwencja wróci do normy...
Ostatnio edytowane przez palikot : 03.04.2014 o godz. 22:56.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując