Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4605
Stary 03.04.2014, 22:11
Nie ma możliwości żeby nie odszedł
To tylko kwestia czasu. Zobaczysz co się będzie działo od nowego sezonu, jeśli dotrwa (czyt. kupno karnetów) bo teraz wielu pikoli z braku laku idzie na mecz na zasadzie "mam już ten karnet, a to ch.uj, przejdę się na mecz."
Weżcie się co poniektórzy w garść a nie beczcie jak małe dzieci. Dopiero jeden mecz walki za nami.
Przetrwamy i wrócimy z podwójną siłą!


Cytat:
Uważam, że powinniśmy doprowadzić do sytuacji,w której klub nawet na podstawie słabej poszlaki będzie mógł doprowadzić do tego, że czyjeś prawa konstytucyjne będą ograniczone do możliwości pojawiania się na stadionie
- Jacek Bednarz


Przejrzyjcie na oczy..
Ostatnio edytowane przez element : 03.04.2014 o godz. 22:26.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując