Nie ma możliwości żeby nie odszedł
To tylko kwestia czasu. Zobaczysz co się będzie działo od nowego sezonu, jeśli dotrwa (czyt. kupno karnetów) bo teraz wielu pikoli z braku laku idzie na mecz na zasadzie "mam już ten karnet, a to ch.uj, przejdę się na mecz."
Weżcie się co poniektórzy w garść a nie beczcie jak małe dzieci. Dopiero jeden mecz walki za nami.
Przetrwamy i wrócimy z podwójną siłą!
Cytat:
|
Uważam, że powinniśmy doprowadzić do sytuacji,w której klub nawet na podstawie słabej poszlaki będzie mógł doprowadzić do tego, że czyjeś prawa konstytucyjne będą ograniczone do możliwości pojawiania się na stadionie
|
- Jacek Bednarz
Przejrzyjcie na oczy..