63.5 Kg napisał(a):

|
Podziwiam ze tyle lat po tej katastrofie sa ludzie którzy nadal wierza w teorie zamachu...
|
A dlaczego nie ? Przecież śledztwo prowadzone jest tak ułomnie, że nie można do dzisiaj wykluczyć zamachu.
Szczerze jak mamy coś wyjaśnić jak najważniejsze dowody w sprawie: wrak i oryginały czarnych skrzynek nadal znajdują się w Rosji a o każdą rzecz musimy się ładnie prosić to nam przyślą kopię albo jeszcze coś pomylą jak już się zdarzało nie raz. Po co trzymają wrak który niszczeje przez tyle lat a wraz z nim dowody i ślady które mógłby coś jeszcze zmienić w tej sprawie ?
Może mi odpowiesz ?