Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4806
Stary 03.04.2014, 21:09
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Podziwiam ze tyle lat po tej katastrofie sa ludzie którzy nadal wierza w teorie zamachu...
A dlaczego nie ? Przecież śledztwo prowadzone jest tak ułomnie, że nie można do dzisiaj wykluczyć zamachu.

Szczerze jak mamy coś wyjaśnić jak najważniejsze dowody w sprawie: wrak i oryginały czarnych skrzynek nadal znajdują się w Rosji a o każdą rzecz musimy się ładnie prosić to nam przyślą kopię albo jeszcze coś pomylą jak już się zdarzało nie raz. Po co trzymają wrak który niszczeje przez tyle lat a wraz z nim dowody i ślady które mógłby coś jeszcze zmienić w tej sprawie ?

Może mi odpowiesz ?
Ostatnio edytowane przez heoij : 03.04.2014 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując