palikot napisał(a):

Ale gdzie ja ci zabraniam prawa do dyskusji? Jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem, albo doczytał dalej, to być wiedział, że tylko dyskusja może wyprowadzić człowieka z błędu. Dlatego ci tłumaczę: Przedstawiłem ci mocny argument w formię metafory, porównania, że nie zamyka się stadionów na 2 mecze i nie prowadzi się wojny z kibicami, z powodu 15 głupich rac i paru mało myślących kibiców, którzy sami się nie spodziewali konsekwencji wystrzelenia rac na Ruchu.
Póki co odbijasz piłeczkę i nic sensownego nie kontr-ripostujesz.
Prawda jest znana wszystkim. Na działaniach S.A, wojewodów i ekstraklasy traci cała Wisła, ale nie tylko, bo Polska piłka i jej wizerunek również. Pomijam już rewelacje medialne, o tym, że członkowie stowarzyszenia mający karnet na TSW gwałcą studentów, bo to temat na całkiem inną dyskusję. Uważam, że sprawę rac można inaczej rozwiązać a nie w sposób, który szkodzi klubom, szkodzi kibicom, szkodzi tak naprawdę mi, tobie i wszystkim co tą rozrywkę uwielbiają.
|
Daj już mu spokój. Jego i jemu podobnych nic nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Sam to nawet przyznał, że ma swoje zdanie, którego nie zmieni niezależnie od argumentów.
Ten typ tak ma.