|
W ciągu roku padło nam kilka fajnych serii. Nie przegraliśmy u siebie z: Legią od '97, tak samo z Ruchem, z Zagłębiem od '98. A z Widzewem nie przegraliśmy żadnego meczu, ani u siebie, ani w Łodzi od 2001 roku. Mam nadzieję,że chociaż ta seria się utrzyma.. 3 punkty potrzebne są nam jak woda na pustyni. Mam nadzieję, że piłkarze nas nie rozczarują. Wraca Głowacki, będzie raźniej w obronie.
|