Powoli i jeszcze raz
JEDREK76 napisał(a):

A gdziekolwiek zasugerowałem coś takiego Chcesz polemizować to czytaj dokładniej. Piszę jedynie, że formą "oddłużania" jaką preferuje łysy jest redukcja budżetu
|
Dokładnie o tym piszę. Budżet jest to ilość pieniędzy jaką planujesz wydać w danym okresie biorąc pod uwagę to ile pieniędzy masz lub planujesz mieć. Dług zaś jest to ilość pieniędzy jakie komuś wisisz.
Czyli porównując do budżetu domowego - to czy 'Kowalski' mniej lub więcej zarabia nie ma większego wpływu na to ile mu zostało do spłaty kredytu w banku.
JEDREK76 napisał(a):

Jak się więc ma ta odpowiedź, do Twoich słów o "problemowych kibicach"
Nikt nikomu łaski nie robi, ale wypadałoby uargumentować swoje zarzuty, jakie wysuwasz pod adresem Kibiców.
|
Nikomu nic nie zarzucam personalnie - mówię ogólnie o problemie klubu z kibicami - race, kłótnia o złotówkę, publiczne wyciąganie własnych brudów czy też problem z frekwencją (bojkot). Jeśli nie nazwiesz tego problemem to jak?
JEDREK76 napisał(a):

|
Są ludzie z którymi współpracować się nie da i taką osobą jest łysy najmita.
|
Nie prawda. Są tylko osoby z którymi nie umie się współpracować, nie chce, lub nie jest warto. Czyli jest dokładnie to co mówisz dalej - dwie albo jedna ze stron nie chce współpracować z drugą. Podkreślę - nie chce się. Gdyby się nie dało, wcześniej współpracy by nie było.