domin_czyzyny napisał(a):

a szkoda...szkoda dla tego forum.
Cóż można wykonywac tą samą pracę w całkowicie innym stylu niż Ty robisz, patrz choćby na ZWE. To nie chodzi o to, aby pozwalać na obrażanie, szkalowanie i wyzywanie. Bo nikomu rozsądnemu o to nie chodzi.
|
Jakoś się nie dziwię, że jego akurat przytaczasz.
Całe szczęście, że są tu modzi jak FraMat - raz na jakiś czas przynajmniej ktoś rozsądny.
Cytat:
|
W Twoim przypadku największym problemem jest całkowicie oderwanie od rzeczywistości kibicowskiej.
|
Ty wiesz, że mam o tobie identyczne zdanie ....
Cytat:
|
Tak jak Fialo napisał, nikt kto chodzi tylko po dolinkach lub kilka razy był na Giewoncie, Świnicy, Rysach czy na Kościelcu nie powinien pouczać alpinistów lub himalaistów jak należy się wspinać.
|
Tylko skąd pomysł, że ty i tobie podobni to akurat alpiniści

Że na stadion chodzisz i na wyjazdy jeździsz

To jak ktoś chleje dużo wina za 2,50 zł butelka to robi to z niego konesera win
