|
Też uważam, że 21" to za dużo dla 183cm.
Ja mam 185cm i ramę 20,5" i prawdę mówiąc 19,5 czy 20 byłaby lepsza. Tak jak mówi szorstki, na szosie super, w wąskich ścieżkach w terenie trochę duża.
Na forumrowerowe.org jest gdzieś test tego Kandsa. Nie mam pojęcia co to za wynalazek, za tą kasę to znalazłbym dobrą używkę. Pytanie brzmi czego szukasz, bo to co wkleiłeś to jakaś dziwna hybryda. Ani to MTB, ani rasowy treking.
the future's uncertain
and the end is always near
|