Temat
:
Na dwóch kółkach czyli wszystko o ROWERACH
Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline
#
214
03.04.2014, 11:04
szorstki
napisał(a):
183cm i 21" ? chyba będzie za duża. Po asfalcie na płaskim tak nie odczujesz ale każdy podjazd i zjazd w terenie to będzie walka o życie. Przy doborze ramy nie liczy sie bezpośrednio wzrost a ile macie pod jajami
czyli długość nogi w kroku.
http://katalog.bikeboard.pl/artykuly...rzeba-wiedziec
http://katalog.bikeboard.pl/artykuly...rzeba-wiedziec
Ten Kands to rower trekingowy, na kołach 28". Jeśli chcesz jeździć na wycieczki głównie po asfalcie to tak. Ale jak będziesz się chciał przejechać np. lasem i polem do Rudna albo Wolskim to.. możesz wrócić na lawecie
Teraz mam mały dylemat co wybrać.Ten unibike też ciekawy.Ja mam 184cm wzrostu, wiekszość ludzi doradza mi rame "21"..
El'kabat a powiedz mi jest tam opcja rat?
bartek89TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bartek89TS
Znajdź inne posty napisane przez bartek89TS