Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 03.04.2014, 10:58
183cm i 21" ? chyba będzie za duża. Po asfalcie na płaskim tak nie odczujesz ale każdy podjazd i zjazd w terenie to będzie walka o życie. Przy doborze ramy nie liczy sie bezpośrednio wzrost a ile macie pod jajami czyli długość nogi w kroku.
http://katalog.bikeboard.pl/artykuly...rzeba-wiedziec
http://katalog.bikeboard.pl/artykuly...rzeba-wiedziec

Ten Kands to rower trekingowy, na kołach 28". Jeśli chcesz jeździć na wycieczki głównie po asfalcie to tak. Ale jak będziesz się chciał przejechać np. lasem i polem do Rudna albo Wolskim to.. możesz wrócić na lawecie
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując