Temat
:
Na dwóch kółkach czyli wszystko o ROWERACH
Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline
#
212
03.04.2014, 10:52
El'kabat
napisał(a):
Ja dokładnie 2 dni temu kupowałem rower. Mam 183 i idealna jest 21".
Co do samego roweru to przewertowałem co się da i kupiłem,ciężko znaleźć cos lepszego w tej cenie
http://secesja.pl/do/item/Fusion-GTS-2013/FusionGTS
.
Tu masz ciekawy poradnik
http://wrower.pl/porady/jaki-kupic-r...14-r,5960.html
Dzięki za podpowiedź.A co do tego Kandsa Maestro to uważasz, że warty kupienia?
bartek89TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bartek89TS
Znajdź inne posty napisane przez bartek89TS