Wyświetl pojedynczy post
bartek89TS
Senior Member
 
 
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 03.04.2014, 10:52
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja dokładnie 2 dni temu kupowałem rower. Mam 183 i idealna jest 21".
Co do samego roweru to przewertowałem co się da i kupiłem,ciężko znaleźć cos lepszego w tej cenie http://secesja.pl/do/item/Fusion-GTS-2013/FusionGTS .
Tu masz ciekawy poradnik http://wrower.pl/porady/jaki-kupic-r...14-r,5960.html
Dzięki za podpowiedź.A co do tego Kandsa Maestro to uważasz, że warty kupienia?
Odpowiedz cytując