Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4562
Stary 03.04.2014, 10:09
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Mnie ta atmosfera wali.
Sto razy wolę Wisłę od atmosfery.
No to będzie Cie ta atmosfera waliła w łeb teraz coraz bardziej i coraz skuteczniej. Każdy normalny kibic chodzący od lat na Wisłę dobrze wie, że to właśnie atmosfera związana z Wisłą zaprowadziła ich na R22 a nie popisy coraz bardziej drętwych kopaczy w polskiej ekstraklapie.
Zresztą pogadamy za kilka kolejek a najlepiej od nowego sezonu jak to fajnie na pustym stadionie ogladać kopanie po czołach.
Nawet Bednarz swoimi akcjami z darmowymi biletami nie zaklnie rzeczywistości bo w kasie bedzie pusto. Może bedzie robił takie numery jak fałszowanie frekwencji, co robi juz Osuch w Bydgoszczy, żeby medialnie to jeszcze jako tako wygladało
Odpowiedz cytując