Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4560
Stary 03.04.2014, 09:08
c. napisał(a):Wyświetl post
I tylko dlatego prezes klubu ma mnie obrazac i wygadywac kocopoly?

jakos inni prezesi klubow szanuja swoich kibicow, dziekuja im za doping, licza na ich wsparcie, a nie traktuja jak pieniadze i nic poza tym.
Nie wygaduja durnych powiedzionek typu "przyjdz na mecz, bo musimy zaplacic za prad, tylko po to nam jestes potrzebny".


Dobrze, ze utwierdziles co poniektorych, ze Bednarz traktuje ich jak $$$. To kolejny argument zeby sie go szybko pozbyc.
Szczególnie tych co rzucają petardy na boisko, tłuką innych kibiców i ewentualnie ostrzeliwują stadion racami z zewnątrz - pewnie za takie akty kibicowskiej miłości do podziękowań dodają darmowe karnety i karty kibica vip
Dyskusja jest o tyle bezsensowna, że przeciwnicy Bednarza raz zarzucają mu, że o kasę dla klubu nie dba bo frekwencję obniża, a za moment że kibiców traktuje jak $$ zamiast miłować ich miłością czystą - i to jest tylko jeden z wielu przykładów na demagogię, brak zrozumienia spraw prostych albo próby manipulowania faktami (apogeum to pytania o kolejne restrykcje typu "za stanie, emisję CO2 itp ).
Naumiejcie się oddzielać sentymenty kibicowskie od ekonomii i finansów to może będzie o czym rozmawiać.
Ostatnio edytowane przez jerry.lii.lewis : 03.04.2014 o godz. 09:17.
Odpowiedz cytując