Na rowerach znam się szczerzę mówiąć słabo..Jestem na kupnie roweru, pierw chciałem jakiś za 500, 600 z marketu, ale dużo osób sprowadziło mnie na ziemie z tą opcją

W jednym poście użytkownik Omega zaproponował rower Kands Maestro.Patrzyłem troche za tym rowerkiem i wpadł mi w oko, osprzęt też chyba niezły jak na te pieniądze.Znalazłem ich kilka i mam pytanie czy te dwa modele jakoś bardzo się różnią i który lepiej wybrać:
http://castor24.pl/pl/p/Rower-28-KAN...kcja-2014/1452 i
http://allegro.pl/kands-maestro-kola...043856467.html I kolejny pytanie to wybór wielkości roweru..Mam 184cm wzrostu i nie wiem czy lepsza by była "19" czy "21"?