Wyświetl pojedynczy post
SkMk
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: stamtąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4558
Stary 03.04.2014, 08:32
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Pozostaje jeszcze Ci wykazać jaki procent rzeczywistego budżetu klubu to wpływy z biletów.
Zwłaszcza na C.
I czy klub może bez tych wpływów piłkarzom płacić.

Popełniasz jeden, istotny błąd FraMat w tych wyliczeniach. Siła bojkotu nie ma polegać na tym, że ~5k fanatyków nie będzie przychodziło na mecze, tylko na tym, że frekwencja spadnie diametralnie, bo nie będzie atmosfery, a same boiskowe popisy Burligi, Brożka, czy Urygi nie spędzą ludzi na trybuny. C+ też chyba nie będzie zainteresowane puszczaniem takich meczy w prime-time (casus niedawnego Legia - Wisła)
W życiu ważne są tylko chwile...
Odpowiedz cytując