|
Z tego co mi wiadomo , to raczej Gowin nie chciał Ziobry, o co zresztą Solidarna Polska ma duże pretensje. W Polsce jest faktycznie problem z zagospodarowaniem potencjalnego elektoratu konserwatywno-liberalnego. Ja nie zamierzam wybierać na zasadzie mniejszego zło (PIS). W KNP już jakiś czas temu przestałem pokładać nadzieje a więc pozostaje PRJG lub RN+ UPR.Dlatego śledzę poczynania Gowina i mimo wszystkich zarzutów tutaj podniesionych ( z którymi się po części zgadzam) to raczej na niego oddam swój głos bo szanse koalicji Narodowców z UPR są raczej marginalne, jeżeli w ogóle zbiorą podpisy.
Cytat:
|
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
|
|