Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26216
Stary 03.04.2014, 01:05
Z tego co mi wiadomo , to raczej Gowin nie chciał Ziobry, o co zresztą Solidarna Polska ma duże pretensje. W Polsce jest faktycznie problem z zagospodarowaniem potencjalnego elektoratu konserwatywno-liberalnego. Ja nie zamierzam wybierać na zasadzie mniejszego zło (PIS). W KNP już jakiś czas temu przestałem pokładać nadzieje a więc pozostaje PRJG lub RN+ UPR.Dlatego śledzę poczynania Gowina i mimo wszystkich zarzutów tutaj podniesionych ( z którymi się po części zgadzam) to raczej na niego oddam swój głos bo szanse koalicji Narodowców z UPR są raczej marginalne, jeżeli w ogóle zbiorą podpisy.
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly