Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4557
Stary 02.04.2014, 23:11
borys napisał(a):Wyświetl post
W wywiadzie z Bednarzem pierwsze pytanie i bardzo ciekawa informacja. 1/15 budzetu to 1 mln PLN. Czyli 15 mln budzet... czy ktos w lidze planuje miec mniejszy? To jest raptem niecale 4 mln EUR tyle co w normalnych ligach kosztuje lepszy grajek.
Zapewne diabeł tkwi w szczegółach. Gdzie pada stwierdzenie, że chodzi o cały budżet klubu, a nie budżet płacowy, czyli część budżetu przeznaczona na wynagrodzenia? Akurat wątek 1 mln zł w wywiadzie (a dokładnie, cyt. "trochę ponad 1 mln zł") dotyczy właśnie wypłat.
Odpowiedz cytując