borys napisał(a):

|
W wywiadzie z Bednarzem pierwsze pytanie i bardzo ciekawa informacja. 1/15 budzetu to 1 mln PLN. Czyli 15 mln budzet... czy ktos w lidze planuje miec mniejszy? To jest raptem niecale 4 mln EUR tyle co w normalnych ligach kosztuje lepszy grajek.
|
Zapewne diabeł tkwi w szczegółach. Gdzie pada stwierdzenie, że chodzi o cały budżet klubu, a nie budżet płacowy, czyli część budżetu przeznaczona na wynagrodzenia? Akurat wątek 1 mln zł w wywiadzie (a dokładnie, cyt. "trochę ponad 1 mln zł") dotyczy właśnie wypłat.