Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4551
Stary 02.04.2014, 22:34
I tylko dlatego prezes klubu ma mnie obrazac i wygadywac kocopoly?

jakos inni prezesi klubow szanuja swoich kibicow, dziekuja im za doping, licza na ich wsparcie, a nie traktuja jak pieniadze i nic poza tym.
Nie wygaduja durnych powiedzionek typu "przyjdz na mecz, bo musimy zaplacic za prad, tylko po to nam jestes potrzebny".


Dobrze, ze utwierdziles co poniektorych, ze Bednarz traktuje ich jak $$$. To kolejny argument zeby sie go szybko pozbyc.
Ostatnio edytowane przez c. : 02.04.2014 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując