|
Mnie juz on nie traktuje jak $$$, bo ja z tym delikwentem nie chce miec juz nic wspolnego i poki on jest w tym klubie na stadionie sie nie pojawie.
Ja Wisly, ukochanego klubu z ponad 100-letnia tradycjna, ktoremu jestem wierny od 1992 r. nie porownuje z punktem gastronomicznym, sklepem czy tramwajem.
Przerazajace.. dobranoc.
Ostatnio edytowane przez c. : 02.04.2014 o godz. 22:31.
|