Wyświetl pojedynczy post
c.
Senior Member
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4547
Stary 02.04.2014, 22:29
Mnie juz on nie traktuje jak $$$, bo ja z tym delikwentem nie chce miec juz nic wspolnego i poki on jest w tym klubie na stadionie sie nie pojawie.

Ja Wisly, ukochanego klubu z ponad 100-letnia tradycjna, ktoremu jestem wierny od 1992 r. nie porownuje z punktem gastronomicznym, sklepem czy tramwajem.

Przerazajace.. dobranoc.
Ostatnio edytowane przez c. : 02.04.2014 o godz. 22:31.
Odpowiedz cytując