Wyświetl pojedynczy post
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4543
Stary 02.04.2014, 22:25
https://www.youtube.com/watch?v=XuP8Xr9xWgA pierwsze lepsze co znalazlem akurat sprzedawczyka Wdowczyka no ale trudno. Jakby tych kibiców nie było, nie byłoby tej kasy z frekwencji. Jaky nie bylo kasy z frekwencji to by Bednarz nie mial z czego pilkarzom placic. Jakby nie mieli placone to na pewno dobrze by spelniali swoje obowiazki.
Przeciez to proste jak budowa cepa. Moze ty jednak sam po polsku dobrze nie rozumiesz?

poza tym smieszne te twoje wycieczki do tego ze jestem emigrantem w UK, dla twojej wiadomosci rozmawiam jeszcze po niemiecku i rosyjsku moze to ci pomoze rozwinac wachlarz uszczypiwych docinek
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak84 : 02.04.2014 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując